Prestiżowe wyróżnienie dla Firmy Jubilerskiej MICHALCZAK.
Z wielką przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, że w styczniu 2004r. nasza firma otrzymała CERTYFIKAT RZETELNOŚCI przyznawany przez Federację Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT Rada w Poznaniu i Wielkopolską Izbę Rzemieślniczą w Poznaniu. Zdobyty certyfikat potwierdza najwyższą jakość usług i produkowanych wyrobów, wykorzystanie nowoczesnych technologii produkcji oraz, najważniejszy element, rzetelność firmy.

Firma powstała w 1986r. w niewielkim lokalu jako pracownia złotnicza. Na początku wykonywaliśmy tylko usługi z powierzonego materiału oraz naprawy.
Z biegiem czasu zajęliśmy się produkcją wyrobów jubilerskich. W ciągu kilku lat wychowaliśmy kilkunastu uczniów, z którymi jesteśmy związani pracą do dziś. W 1994r. przenieśliśmy się do nowego budynku gdzie pracownicy i uczniowie mają stworzone jak najlepsze warunki do pracy. Posiadamy wiele nowoczesnych maszyn i stosujemy technologie, które pozwalają nam na osiągnięcie wysokiej jakości naszych wyrobów. Dzisiaj Firma nasza znana jest w wielu miastach, głównie Polski Zachodniej i Zachodnio-Północnej, gdzie sprzedawane są nasze wyroby.

Rok 2002, jak i poprzednie, to czas intensywnego rozwoju firmy i wielu sukcesów. W roku 2002 otrzymaliśmy prestiżową odznakę przyznawaną przez Izbę Rzemieślnicza w Poznaniu. Nam daje to powody do dumy, naszym Klientom gwarantuje najwyższą jakość. Od początku rozwoju firmy stawialiśmy na wysoką jakość wykonania naszych produktów oraz najwyższy poziom obsługi Klienta. Proces produkcyjny rozpoczynamy od opracowania wzorca graficznego. Na życzenie klientów projektujemy również biżuterię na zamówienie wg indywidualnych upodobań. Połączenie doświadczenia artystycznego, zaangażowania i cierpliwości pracowników pozwala nam cieszyć się osiągnięciami. Nasze produkty wykonujemy przy wykorzystaniu najnowszych urządzeń stosowanych w branży jubilerskiej.

Od kilku lat dysponujemy jedną z największych pracowni złotniczych w regionie zachodniej Polski. Nasze produkty znajdziecie Państwo w salonach jubilerskich od Szczecina po Jelenią Górę.
Dziesięć niezależnych stanowisk pracy pozwala nam spełnić wysokie wymagania Klientów zakresie terminowości realizacji oraz szerokiego wachlarza produktów.